Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Обзор
89 000 €
174 068.87 лв.

(1 348 €, 2 636.46 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:38 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 201 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: град Обзор, ПЪРВА ЛИНИЯ!
ТИП НА АПАРТАМЕНТА: двустаен апартамент с панорамна морска гледка и паркомясто в подземен гараж.
ЕТАЖ: 5
АСАНСЬОР: има.
ОБЩА ПЛОЩ: 66 кв.м.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: хола с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и просторна тераса с морска гледка. Към апартаментът има маза с площ от 4 кв.м.
СЪСТОЯНИЕ: имотът се предлага напълно обзаведен, готов за нанасяне или отдаване под наем.
ОБЗАВЕЖДАНЕ:
В хола - разтегателен ъглов диван, двуетажно легло с два матрака, фотьойл, холна маса с телевизор, голям гардероб, напълно оборудвана кухня. Има климатик с функция топло студено .
В кухнята - маса за хранене и столове към нея, съдомиялна, пералня, хладилник, котлон, аспиратор, фурна.
В спалнята - голяма двойно легло с матрак, детско легло, скрин.
За терасата мебели за тераса.
КОМПЛЕКСЪТ РАЗПОЛАГА c охрана, видеонаблюдение, детски и възрастни басейни, детски площадки, тенис корт, фитнес зала, сауна и СПА център, както и собствен плаж пред комплекса с шезлонги и чадъри.
ТАКСА ПОДДРЪЖКА: 16,5 евро/кв.м на година, вкл. ДДС.
При плащане на такса за 2 или 3 години напред се предоставя отстъпка в размер на 10 - 15%

Двустаен апартамент е разположен в луксозен комплекс в горската крайбрежна зона на Обзор, на тихо и спокойно място.
Заедно с апартамента се продава ПАРКОМЯСТО с площ от 14 кв.м в ПОДЗЕМЕН ГАРАЖ (включено в посочената цена).
От голяма тераса с площ 15 кв. м се открива прекрасна панорамна гледка към морето.