Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
област Бургас, гр. Обзор
188 000 €
367 696.04 лв.

(874 €, 1 709.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:48 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 4138 пъти.
Площ:
215 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ПЪРВА ЛИНИЯ!
Просторен четиристаен апартамент тип мезонет с МОРСКА ПАНОРАМА.
Уникален апартамент с площ от 215 кв.м разположен на горния, петия етаж (има АСАНСЬОР) в луксозен жилищен комплекс на ПЪРВА линия в град Обзор.
Апартаментът се състои от просторна всекидневна с кухня и трапезария в общо пространство, 3 спални, 2 бани с тоалетна, 2 големи просторни тераси с изглед към морето.
На горна тераса е инсталирана дървена тента, която ви позволява да направите зона за отдих на терасата при всяко време. Всички стаи имат достъп до терасите.
Апартаментът е проектиран с максимално удобство за собствениците и е напълно обзаведен с красиви мебели и уреди, които са в отлично състояние (включени в посочената цена). Апартаментът разполага с телевизор, пералня, хладилник, котлон, аспиратор, фурна. Всяка от стаите разпполага с климатик.
Към апартамента може да бъде закупен гараж с площ от 20 кв.м. в подземен паркинг с допълнително заплащане.
Сградата е въведена в експлоатация и има Акт 16.
Този жилищен комплекс е разположен сред обширни градини и предлага различни удобства, включително няколко басейна, фитнес, СПА център, развлечения за деца, видеонабюдение и охрана, паркинг, асансьор.
От комплекс можете директно да отидете на собствен плаж с безплатни шезлонги.
Жилищният комплекс е с високи технически характеристики представлява отлична възможност за тези, които планират да купят жилище на морето.
Такса поддръжка е 16,5 евро/кв.м на година, вкл. ДДС.